Види фільтрів для води для питних потреб
Вживання чистої питної води не тільки смачно, але і необхідно для здоров’я всього організму людини. Вода, яка тече з кранів, часто залишає бажати кращого і тому багато людей замислюються про покупку додаткових очисних засобів.
Додаткове очищення водопровідної води:
• видалення органічних сполук, хлору, металу;
• знезараження;
• пом’якшення;
Для цього використовуються додаткові методи очищення води.
Фільтр глечик
Найпростішим способом поліпшити якість води є використання фільтра-глечика, в який встановлюється спеціальний картридж. Вода заливається в верхній відділ, проходить через фільтраційний картридж і потрапляє в нижню частину глечика.
Картриджі розрізняються за складом компонентів. Основним елементом, що фільтрує є активоване вугілля, здатний позбавлятися воду від домішок, хлору і неприємного присмаку. Іонообмінні смоли призначені для видалення зайвого заліза, пом’якшення води. Тим самим вони сприяють захисту від утворення накипу. Часто в складі картриджів можна зустріти срібло, яке пригнічує життєдіяльність різних бактерій.
Недоліком глечика є те, що картриджі необхідно часто замінювати на нові, а вода фільтрується повільно і кількість її обмежена. Для сім’ї з трьох осіб картридж прослужить не більше одного місяця.
Насадка на кран
На кухонний кран встановлюється спеціальна насадка. При цьому вода проходить через фільтрувальний картридж і виходить з отвору в фільтрі, або через додатковий краник, який монтується поруч з основним.
Такий спосіб очищення води схожий на очищення в глечику, але має вищу продуктивність. При цьому насадка на кран порівняно невисока в ціні та не займає багато місця. Фільтр, як і в глечик, змінний, але його заміна проводиться один раз на пів року.
Мінусом цієї системи очищення є якість. Даний фільтр з легкістю справляється з видаленням хлору і неприємних запахів, але пом’якшити воду за допомогою даного пристрою досить проблематично.
Фільтр під кухонну мийку
Дана система є найпопулярнішою, оскільки володіє чотирма ступенями очищення. Сам пристрій розміщується під мийкою, а назовні виводиться окремий краник, з якого тече очищена вода.
Залежно від хімічного складу води, яка тече з крана, можна підбирати різноманітні комбінації фільтрів. Ціна на проточні фільтри чимала, але це пояснюється їх високою продуктивністю і якістю очищення води.
Фільтр для води з зворотнім осмосом
Фільтр для води зі зворотним осмосом схоже по конструкції з фільтром під кухонну мийку. Відмінність полягає в наявності спеціальної мембрани зворотного осмосу.
Дана мембрана сприяє повному очищенню води. При цьому вода позбавляється смакових якостей, тому виробники часто встановлюють в дану систему мінералізатори, щоб ви пили не тільки якісну, але і смачну воду.
Якщо Вам потрібна допомога в підборі фільтру для води у Львові для питних потреб, залишіть заявку на сайті.
Дуже корисна інформація! Дякую Вам!