22.03.2021

Види фільтрів для води для питних потреб

Жінка споживає фільтровану воду у Львові

Вживання чистої питної води не тільки смачно, але і необхідно для здоров’я всього організму людини. Вода, яка тече з кранів, часто залишає бажати кращого і тому багато людей замислюються про покупку додаткових очисних засобів.

Додаткове очищення водопровідної води:

• видалення органічних сполук, хлору, металу;

• знезараження;

• пом’якшення;

Для цього використовуються додаткові методи очищення води.

 

Фільтр глечик

Найпростішим способом поліпшити якість води є використання фільтра-глечика, в який встановлюється спеціальний картридж. Вода заливається в верхній відділ, проходить через фільтраційний картридж і потрапляє в нижню частину глечика.

Картриджі розрізняються за складом компонентів. Основним елементом, що фільтрує є активоване вугілля, здатний позбавлятися воду від домішок, хлору і неприємного присмаку. Іонообмінні смоли призначені для видалення зайвого заліза, пом’якшення води. Тим самим вони сприяють захисту від утворення накипу. Часто в складі картриджів можна зустріти срібло, яке пригнічує життєдіяльність різних бактерій.

Недоліком глечика є те, що картриджі необхідно часто замінювати на нові, а вода фільтрується повільно і кількість її обмежена. Для сім’ї з трьох осіб картридж прослужить не більше одного місяця.

Фільтр глечик прозорий

Насадка на кран

На кухонний кран встановлюється спеціальна насадка. При цьому вода проходить через фільтрувальний картридж і виходить з отвору в фільтрі, або через додатковий краник, який монтується поруч з основним.

Такий спосіб очищення води схожий на очищення в глечику, але має вищу продуктивність. При цьому насадка на кран порівняно невисока в ціні та не займає багато місця. Фільтр, як і в глечик, змінний, але його заміна проводиться один раз на пів року.

Мінусом цієї системи очищення є якість. Даний фільтр з легкістю справляється з видаленням хлору і неприємних запахів, але пом’якшити воду за допомогою даного пристрою досить проблематично.

 

Фільтр насадка на кран

Фільтр під кухонну мийку

Дана система є найпопулярнішою, оскільки володіє чотирма ступенями очищення. Сам пристрій розміщується під мийкою, а назовні виводиться окремий краник, з якого тече очищена вода.

Залежно від хімічного складу води, яка тече з крана, можна підбирати різноманітні комбінації фільтрів. Ціна на проточні фільтри чимала, але це пояснюється їх високою продуктивністю і якістю очищення води.

 

Фільтр для води з зворотнім осмосом

Фільтр для води зі зворотним осмосом схоже по конструкції з фільтром під кухонну мийку. Відмінність полягає в наявності спеціальної мембрани зворотного осмосу.

Дана мембрана сприяє повному очищенню води. При цьому вода позбавляється смакових якостей, тому виробники часто встановлюють в дану систему мінералізатори, щоб ви пили не тільки якісну, але і смачну воду.

Якщо Вам потрібна допомога в підборі фільтру для води у Львові для питних потреб, залишіть заявку на сайті.

Брендовий фільтр для води з зворотнім осмосом

 

Коментарі читачів 1

Залишити коментар
  1. Василь Йосипович сказав:

    Дуже корисна інформація! Дякую Вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

image

Форма заявки

Залиште свою заявку, для того щоб ми зв’язатись з вами